• فارسی
 • English
 • خط کشی

  پیش مخلوط:

  محصول میکروپری دانه های شیشه ای مخلوطی ازگلاسبیدها می باشد که در طول تولید رنگ ها، با آنها ترکیب می شوند. رنگ های حاوی گلاسبید به دلیل ضخامت بالاتر و وجود گلاسبیدهای درشت، طول عمر بالایی در کاربرد خط کشی ها دارد. دانه های میکروپری بازتاب ثابتی را در طول عمر ماده رنگی خط کشی حاصل می کند. هنگامی که رنگ خط کشی در طول زمان ساییده می شود، گلاسبیدهای مخلوط شده در رنگ روی سطح نمایان شده و بازتاب بالایی را ایجاد می کند. علاوه بر این، طول عمر رنگ خط کشی را نیز افزایش می دهد.
  این محصول در شرکت دانه های شیشه ای در سایزهای متفاوت باتوجه به نوع رنگ و سلیقه مشتری قابل تولید می باشد.
  گلاسبیدهای میکروپری بر طبق استاندارد 10548 و 8040 ملی و EN1424 اروپا و استانداردهای BS6088 و AASHTOM247 تولید شده و قابلیت کاربرد برای رنگ های ترموپلاستیک و غیره را دارند.

  روپاش:

  گلاسبیدهای روپاش منجر به افزایش دید در خط کشی های افقی جاده می گردند که می توانند در شرایط متفاوت آب و هوایی نور را بازتاب دهند. ماشین های خط کشی شامل دو پیستوله هستند که نازل اول رنگ و نازل دوم گلاسبید را روی سطح جاده می پاشد.
  گلاسبیدهای میکرودراپ شرکت دانه های شیشه ای با توجه به نوع و ضخامت رنگ استفاده شده و سلیقه ی مشتری قابل تنظیم است. گلاسبیدهای میکرو دراپ بر طبق استاندارد ملی 10547 و 8040 ایران و استاندارد EN1423 اروپا و استانداردهای BS6088 و AASHTOM247 تولید شده و قابلیت کاربرد برای همه رنگ های آلی، پایه حلالی، دو جزئی و … را دارند.

  مدارک مربوط به محصولات: ISO , CE , مشخصات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *